Tagasiside vorm
      Comeniuse projekt 2008-2010
      Nordplus projekt
      "Orienteerumine loodusajaloolisel maastikul"
      "Tarbimisharjumused ja ökoloogiline tasakaal Matsalu rahvuspargis"
      Programm Ettevõtlik kool

"Tarbimisharjumused ja ökoloogiline tasakaal Matsalu rahvuspargis"

Head loodusesõbrad! Uhtna Põhikool korraldab kogukonna inimestele kolmapäeval, 17. augustil väljasõidu Matsalu rahvusparki. 11.00-14.00 bussisõit Uhtna-Penijõe mõis (Lihula vald) 14.00-14.40 ülevaade Matsalu rahvuspargist Penijõe mõisas, looduskeskuse ruumides, piknik keskuses (võta piknikukorv kaasa) 15.00-17.00 paadisõidud roostikes (Suitsu torn, korraldaja Tiit Meel) 17.00-ca 19.00 supp Salevere kohvikus, õppekäigud (Salevere Salumägi, Keemu linnuvaatlustorn jne, giid Krista Kallavus). ca 19.00 tagasisõit Projekti "Tarbimisharjumused ja ökoloogiline tasakaal Matsalu rahvuspargis" kaasrahastab KIK, omaosalus 5 eurot (sisaldab bussisõitu, looduskeskuse külastust, paadisõitu, giiditeenust, suppi). Registreerimine info@uhtna.edu.ee hiljemalt 15.08.2016. Kohti jagub 40-le kiiremale.